×

Звітний концерт, 21/12/2019р.

Вже вчетверте, танцювальний клуб Флоріо проводить звітний концерт або, простіше кажучи, новорічне свято.

        Кожного року змінювався формат концерту, кількість учасників та навіть, місце проведення. Та незмінним залишається хвилювання танцюристів, які виступатимуть вперше. Це діти, які лише нещодавно почали займатись танцями в нашій студії і «звітний концерт 2019» став для них першим відповідальним «спортивним екзаменом».

        Цьогоріч в нашому  клубі було сформовано три групи новачків. В основному, це діти дошкільного віку та малята яким лише недавно виповнилось 3 роки (група baby). Усі були в захваті від свята, бо після довгоочікуваного виступу на великій сцені, дітей чекали нагороди – медалі та кубки. Тепер наші новачки готові до участі в змаганнях з спортивно-бальних танців і сподіваємось, будуть ще більш наполігливіше тренуватись на заняттях!

        Окрім виступів початківців, глядачі мали можливість спостерігати за виступами більш досвіччених танцюристів котрі презентували свої танці в групових та сольних виступах звітного концерту. Для них, ми теж підготували подарки – сувенірну атрибутику студії Флоріо та квитки на кінопоказ мультфільму. Всі залишились щисливими; діти, батьки, тренери)