×

Відкриття сезону 2019-2020 рр. Змагання "Karkonosze Open" (м.Єленя Гура, Польща), 28/09/2019р.

Перші змагання в сезоні, завжди приносять найбільші хвилювання спорстменам, їхнім батькам та команді тренерів. Після тривалих літніх канікул, кожному танцюристу та й тренерам, важко визначити рівень фізичної, психологічної підготовки та спрогнозувати результати майбутніх змагань, тим більше, коли дебютний турнір в сезоні відбувається закордоном (м.Єленя Гура, Польща). Та наша, сильна команда, здала цей іспит відмінно! Ранні підйоми в 5 год. ранку, 800 км. дороги, тривале очікування на кордоні - це не ті фактори яки можуть зламати наших спортсменів. Всі виступили на високому рівні і дали високий старт в цьому танцювальному сезоні.

 


Пара Яремко Максим-Павлюк Мілана отримала нагороди відразу в трьох категоріях. В класі Д, вікової категорії  Ювенали 2, вони одержали срібло в стандартній та латино-американській програмі, та змагання завершили вони першими, отримавиши золото в категорії Ювенали 2Е клас (Ст+Лт) 
       У віковій категорії Юніори, наш клуб передставляли відразу 4 пари. Зокрема в категорії Юн1 Д латино-американська програма, в "призах" були відразу дві наші пари! Шукатка Андрій-Шаповалова Олександра та Бакай Богдан-Нодь Аліна, які посіли відповідно 2-ге та 3-тє місце. Пара Богдан та Аліна також були 2-ми в стандартній програмі цієї категорії.
       В класі Е, вікової категорії Юніори 1, третіми була пара Моршнєв Платон-Познякова Катерина. І лише декілька балів забракло до п'єдесталу парі Москальчук Михайло-Мельник Дарина, котрі посіли 4-те місце в цій категорії. 
       Також окремо варто відзначити виступ пари Шукатка Андрій-Шаповалова Олександра, котрі дебютували в найвищому танцювальному класі Open, та відразу закріпились в золотій середині турнірного протоколу, посівши 5-те місце з 10 пар в стандартній програмі.