×

Змагання "Lviv Open Cup", 23-24/11/2019р.

Танцюристи нашого клубу, щорічно беруть участь в змаганнях Lviv Open Cup. Турнір має статус міжнародних змагань, тому конкуренція серед учасників на найвищому рівні. У всіх вікових категоріях була велика кількість учасників, в деяких, більше 40 пар! Тому потрапити в фінал на цих змаганнях, для кожного спортсмена - це високе досягнення.

Найвищі результати показала наша пара Бакай Богдан - Нодь Аліна, котрі здобули золото та срібло в Д класі вікової категорії Юніори 1.
"Золотим", цей турнір також став для пари Ткач Дмитро - Курчик Анастасія. До речі, це вже їхня друга поспіль перемога  на змаганнях в категорії Діти Н клас !
       Також перемогою, для себе завершила ці змагання наша солістка Аврамчук Вікторія. 1-ше місце в категорії Юн1Н клас соло.
За крок до п'єдесталу була ще одна наша юніорська пара, Моршнєв Платон - Познякова Катерина, котрі були 4-ми в категорії Юн1Е клас (латина) та 5-ми - Юн1Е клас (стандарт). В цій же категорії, в стандартній програмі, фіналістами стали Москальчук Михайло - Мельник Дарина, котрі замкнули чільну шістку фіналу змагань.

Вітаємо і наших дебютантів, всі вони зробили перший крок у світ спортивно-бальних танців та отримали свої перші нагороди. Бажаємо їм в майбутньому лише перемог!