×

Змагання "Kyiv Open Championship", 28/02-01/03/2020р.

Kyiv Open Championship, одні з ключових змагань в турнірному календарі наших танцюристів. Характерною особливістю цього турніру, є його масштабність (змагання тривають 3 дні, більше ніж 1300 учасників) та високий рівень конкуренції серед учасників. Традиційно, участь в змаганнях беруть провідні танцюристи України та Європи. Географія учасників конкурсу з кожним роком розширюється, охоплюючи все більше і більше країн-учасниць. Для перемоги в гострій конкурентній боротьбі, танцюристам слід було показувати свій максимум!

 


Дві наші пари  вибороли золото!

В категорії "Юніори1Е клас- стандартна програма" , своє, довоочікуване золото, виборола пара Моршнєв Платон - Познякова Катерина. Діти наполегливо працювали над собою і змогли добитися найвищого результату. Вітаємо з перемогою!

Ще одне золото в скарбничку своїх нагород, здобула пара Бакай Богдан - Нодь Аліна. Свій трофей пара виборола в конкуренції 35 пар категорії "Юніори1Д клас- стандратна програма". Також ці танцюристи відкрили для себе нову категорію - "Rising stars". Бажаємо їм високих здобутків в новому танцювальному класі!

Досить вдало  завершили цей турнір пара Москальчук Михало - Мельник Дарина, посівши 8-ме місце в категорії "Юніори 2Д клас - стандартна програма". Гарний результат, особливо враховуючи, що це їхній дебют в цій категорії!

Інші наші спортсмени теж стали частиною цього турніру, адже вболівали за своїх одноклубників, дивлячись онлайн трансляцію змагань)