Попередній слайд
Наступний слайд

Про напрямок

Бальні танці для дітей від 5 років

Розклад по рівнях

Діти 5-9 років

Діти 5-9 років
(новий набір)

Діти 6-11 років

Діти від 7 років

Діти від 9 років

Вартість

Абонемент Початковий/Базовий

(8 занять/місяць* по 1 год)

*без часових розривів

1050 грн

Абонемент Медіум

(8 занять/місяць* по 1 год
+ 4 практики по 2 год)

*без часових розривів

1250 грн

Абонемент Профі

(8 занять/місяць* по 1,5 год
+ 4 практики по 2 год)

*без часових розривів

1450 грн

Разовий груповий

Індивідуальні

Тренери

Хлян Максим

керівник студії
тренер з бальних танців​

Хлян Христина

тренер з бальних танців

Коваль Микола

тренер з бальних танців​

Коваль Ірина

тренер з бальних танців​​

Ми в соціальних мережах

Танцювальний клуб
5.0
На основі 24 відгуків
powered by Google
НАСТЯ ЛАБ'ЯКНАСТЯ ЛАБ'ЯК
09:31 14 Dec 23
Зручне розташування . Хороше ставлення до дітей, вдало  організований робочий процес.
Найкращий клуб без перебільшення💫 Дитина тренується з 3-х рочків і ми всією сімʼєю дуже захопилися бальними танцями🙂 Тренери - професіонали, які просто закохані в свою роботу. До кожної дитини індивідуальний підхід в залежності до того, що її мотивуватиме. Дуже щиро рекомендую клуб всім, хто хоче на високому рівні займатися бальними танцями🫶
Класний клуб, професіонали, ми дуже задоволені😊
Найкращий клуб! Всі дружні, добрі тренери, шкода, що не можна поставити 6 зірок
Rom AnRom An
10:13 19 Aug 20
Саме тут Влад Яма робив свої перші танцювальні кроки !)Чудовий клуб 👍🏼
js_loader

Питання відповіді

Діти вивчають спортивно-бальні танці.  А саме,  бальні танці – європейська програма (повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот, квікстеп) та бальні танці – латино-американська програма (самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль, джайв). Всього діти вивчають 10 танців.

В групи з вивчення бальних танців можна записати дитину з 5 років. В студії є групи для початківців та більш досвідчених танцюристів. Діти меншого віку займаються в групах Florio Kids.

Ми не допускаємо глядачів на наші заняття, щоб діти не відволікались та були зосереджені на тренуванні. Також,  це правило відповідає нашим стандартам приватності дитини та тренера. Батьки та друзі можуть бути глядачами на показових концертах студії та змаганнях.

Підготовка дитини до участі у змаганнях займає не менше чотирьох місяців. Обовязковою умовою для участі дитини у змаганнях є проходження атестації в нашій школі танцю (участь у показовому концерті студії).

Для початківців, індивідулаьні уроки є необов’язковими.  Проте для танцюристів базового рівня та вище індивідуальні уроки обовязкові.Це зумовлено особливістю вивчення бальних танців  для кожного учня окремо.Кількість тренувань необхідних для дитини визначає тренер в залежності від рівня групи в якій тренується дитина.

В групах для початківців передбачений універсальний дрес код на тренування. В групах вищого рівня, обовязкова окрема форма одежі на тренування з європейської та латино-американської програми. БІльше про дрес код на тренування читайте тут.
Обовязковою є попередня оплата занять. Пробне тренування, разові тренування та клубні абонементи оплачуються заздалегідь. Правила оплати клубного абонементу читайте тут.

В групах для початківців, не обов’язково. На перше тренування підійде будь яка зручна одежа та змінне взуття на м’якій підошві. Для груп вище початкового рівня обов’язкова танцювальна форма на перше тренування.

Записатись

Група

Оплата